GOFRE BASKI

Kağıtta istenen bölgelerin kabartılması için yapılan işlemin adıdır. Gofre ile kağıt üzerindeki baskılı ya da baskısız alanlara boyut kazandırılabilir. İyi tasarlanmış gofre uygulamaları çok şık durur. Görsel olarak kattığı değerin yanı sıra kağıda dokunma hissini tetikleyerek işlerin daha fazla akılda kalmasını sağlar.

LAZER BASKI

Başta metal yüzeyler olmak üzere, ahşap, cam, deri ve pleksiglass ürünlere lazer ışığı yansıtılarak yapılan iz bırakma işlemidir. Bu iz bırakma işlemi malzemenin mukavemetine göre markalama veya kısmi oyma şeklinde olmaktadır. Uzun ömürlü bir baskı çeşididir.

EMPRİME BASKI

Tekstil, çanta, şemsiye vb. üretimlerimizde kullandığımız, kalıp tekniği ile uygulanan baskı türüdür. Kullanılan boyaya göre dayanıklılık göstermektedir. Firma olarak zemin çalışarak sıkça kullandığımız bir tekniktir.

TRANSFER BASKI

Tekstil ürünlerinde 1000 ve üzeri adetlerde çok renkli ve geçişleri olan logolar için kullandığımız bir tekniktir.

Desenler önce kağıda, sonrasında ise yüksek ısı ile ürünlere geçirilir. Parlak ve her detayı belirgin olarak ortaya çıkmaktadır.

BAS KES BASKI

Hızlı işlerinizde tekstil ürünleri üzerinde kullanılan bir tekniktir. Promosyon amaçlı, birkaç kez kullanılacak ürünler için önerimizdir. Adedi az ürünlerde tercih edilebilir. Hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

NAKIŞ

Promosyon tekstil ürünleri, havlu, çanta, şapka, personel kıyafeti gibi veya sizin isteklerinize yönelik olarak her üründe kullanılabilecek bir sistemdir. Her zaman güvenerek tercih ettiğimiz ve kalitemizin çok iyi olduğu bir alandır. Kaliteli iplikler ve iyi çalışmış olduğumuz desenlerle, uzun ömürlü ve her zaman kusursuz nakış kalitemizden eminim sizler de memnun kalacaksınız.

UV BASKI

Ultraviyole (UV) Baskı; nesne üzerindeki boyanın, baskı gerçekleştikten birkaç salise sonra kurumasına imkan sağlayan baskı tekniğidir. Bu yeni teknik, otomotivden telekomünikasyona, grafik sanatlarından dekorasyona kadar pek çok sektörde benimsendi. Giderek gelişmekte olan bu tekniğin diğer endüstriyel baskı tekniklerinden farkı; boyada mevcut olan kimyasal çözücülerin işlem esnasında kurutularak çevreye ve ozona yayılacak olan zararlı maddelerin minimuma indirilmesini sağlıyor olmasıdır.